Школа педпрацівників з освіти дорослих

 

     Чергове заняття Школа педпрацівників з освіти дорослих, яке проводилося навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області 25.11.2010 на базі Дніпропетровського навчально-виробничого центру №2 було спрямовано на актуальні питання надання освітніх послуг з професійного навчання безробітних.

     Основні  питання  - це підвищення якості професійної освіти слухачів за направленням центру  зайнятості, підготовка за робітничими професіями для формування ринку праці, спрямованість навчання на становлення і розвиток особистості, адаптованої до нового соціально-економічного середовища.

     В рамках співпраці з обласним центром зайнятості були проаналізовані результати перевірки Рахункової палати професійної підготовки у ПТНЗ області слухачів за направленням центру   зайнятості та  результати моніторингу якості професійної підготовки цієї категорії слухачів.

          Під час роботи Школи слухачі ознайомилися з рішенням Міжвідомчої

комісії з питань подолання  демографічної кризи та розвитку трудоресурсного потенціалу при Раді національної безпеки і оборони України від 13.10.2010.

     Результатом роботи є визначення змісту професійної підготовки та порядку методичного забезпечення навчання безробітних.