Профтехосвіта Дніпропетровщини стверджує

пріоритети проголошені МОН України

 

         3 листопада 2010 року навчально-методичний центр профтехосвіти у Дніпропетровській області разом з обласною організацією Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти проведено щоквартальний семінар організаторів підготовки робітничих кадрів в ПТНЗ І рівня атестації не підпорядкованих Міністерству освіти і науки України.

         Темою розмови були питання:

-         Про завдання з реалізації пріоритетів проголошених МОН України на 2010-2011 навчальний рік на підсумковій колегії 26 серпня ц.р.

-         Про реалізації Постанов та Розпоряджень КМУ прийнятих 27 серпня ц.р.

-         Про особливості підготовки водіїв автотранспортних засобів на сучасному етапі

-         Про вимоги Державної акредитаційної комісії МОН України щодо ліцензування освітніх послуг

         В роботі семінару прийняв участь старший інспектор  відділу управління Держвної автоінспекції у Дніпропетровській області з контролю за організацію роботи реєстраційно-екзаменаційних відділів Подопригора Ю.А.

         За результатами роботи семінару визначено систему взаємодії методичної служби ПТО з професійно-технічними закладами І рівня атестації у забезпеченні виконання ліцензійних умов.

         Скоординовано спільну роботу органів Державної автоінспекції області та навчальних закладів ПТО з виконання галузевих документів щодо підготовки водіїв автотранспортних засобів.