28.10.2010р. відбулося засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО

 

РІШЕННЯ

навчально-методичної ради НМЦ ПТО

 

         Заслухавши інформацію методистів НМЦ ПТО Подчезерцевої Л.І, та Безценної Т.М. з питання  „Про підсумки тарифікації педагогічних працівників  2010/2011 навчального року”, рада відзначає позитивні моменти, своєчасність  підготовки та виконання вимог до педагогічного навантаження викладачів. Разом з тим, в ході тарифікації виявлено ряд фактів, які свідчать про неможливість забезпечення якості професійної освіти через   розпилювання годин з предметів, наявність сумісників, призначення майстрами осіб, що не відповідають вимогам кваліфікаційних характеристик.  Виходячи з вищевикладеного, рада ухвалила:

1.     За результатами тарифікації направити до ПТНЗ лист з визначенням конкретних завдань та термінів їх виконання стосовно вимог до педагогічного навантаження  викладачів та майстрів.

2.     До 1 січня 2011р. методистам Безценній Т.М., Подчезерцевій Л.І. узагальнити інформацію навчальних закладів та обговорити  на нараді керівників ПТНЗ у січні  2011р.

         Заслухавши інформацію заступника директора НМЦ ПТО
Корнієнка М.М., рада визначає необхідність осучаснення передачі інформації від НМЦ ПТО до закладів та зворотнього зв`язку з використанням  сучасних засобів.

         Виходячи із зазначеного, рада ухвалила:

1.     Навчально-методичному центру ПТО надавати методичну допомогу ПТНЗ із запровадження сучасних засобів навчання; усім методистам   протягом 2010/2011 навчального року провести заходи в  режимі відео-конференцзв`язку.

2.     Методичні рекомендації (посібник) з організації та проведення заходів у режимі відеозв`язку, розроблені заступником директора НМЦ ПТО Корнієнком М.М., рекомендувати для використання у роботі навчальних закладів.

3.     Рекомендувати НМЦ ПТО протягом 2010/2011 навчального року замінити  провайдера (постачальника) послуг зв’язку мережі Інтернет.

         Заслухавши презентацію методичного посібника  „Про можливості впровадження компетентнісного підходу до оцінювання  навчальних досягнень учнів через різнорівневі тестові завдання для тематичного оцінювання з професії „Перукар”  методиста Гришаєвої О.В., з урахуванням рецензії фахівців перукарської справи, рада ухвалила:

1.     Рекомендувати навчальним закладам використання в роботі методичного посібника „Про можливості впровадження компетентнісного підходу до оцінювання  навчальних досягнень учнів через різнорівневі тестові завдання для тематичного оцінювання з професії „Перукар”.

2.     Методисту Гришаєвій О.В. внести роботу до педагогічної скриньки на сайті НМЦ ПТО.

         Заслухавши інформацію методиста Безценної Т.М., „Про результати підготовки безробітного населення в закладах ПТО області за підсумками анкетування”, рада ухвалила:

1.     Продовжити практику системного анкетування випускників ПТНЗ із числа безробітного населення.

2.     Результати анкетування узагальнювати та доводити до головного управління освіти і науки, навчальних закладів та використовувати при проведенні занять Школи з освіти дорослих.

         Заслухавши презентацію методичних рекомендацій методиста Красильникова А.В., „Про порядок формування та ведення особових справ педагогічних працівників” і Набокова М.Ф. „Організація планування та проведення кваліфікаційних (пробних робіт) у ПТНЗ І, ІІ, ІІІ атестаційних рівнів”, рада ухвалила:

1.       Рекомендувати методичні рекомендації для практичного використання у ПТНЗ області.

2.       Внести напрацьовані методичні розробки до педагогічної скриньки   на сайті НМЦ ПТО.

3.       Розглянути питання з ведення особових справ педагогічних працівників ПТНЗ проведення кваліфікаційних пробних робіт на нараді-семінарі заступників директорів  з навчально-виробничої частини у січні 2011р.

4.       Підтримати пропозицію Олійник Л.О. про висіння підручників
М.П. Ревнівцева з професій „Токар”, „Верстатник широкого профілю” на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки 2011 року.

 

 

 

Голова ради                                                             В.М.Василиненко

 

 

Секретар                                                                  Л.І.Подчезерцева