II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності

серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської області з професії «Електрозварник ручного зварювання»

 

        З метою підвищення майстерності та професійної підготовки молоді,  розвитку творчої активності учнів та поглиблення їх знань з сучасних виробничих технологій у галузі зварювального виробництва 19.05.2010 року на базі Криворізького професійного ліцею відбувся    II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електрозварник ручного зварювання».

         Всього прийняло участь 30 найкращих учнів ПТНЗ будівельного напрямку Дніпропетровської області - переможців І туру.

        Впровадження інноваційних технологій зварювального виробництва є невідємною частиною навчального процесу. ПТНЗ Дніпропетровської області співпрацюють з цього напрямку з підприємствами металургії, машинобудування, гірничодобувними підприємствами області.  Знання технології зварювальних робіт, креслень надало можливість  учням показати свої знання, вміння та навички в цьому конкурсі.

         Програма роботи передбачала виконання тестових завдань, зварювання постійним та змінним струмом різних видів швів.

         Компетентне журі, у склад якого увійшли найкращі педпрацівники області, представники базових підприємств (ЗАТ «Криворізький завод гірничого обладнання», ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»), працівники навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, оцінювало рівень  знань, вмінь та навичок конкурсантів.

       Найкращі результати показав учень Дніпродзержинського вищого професійного училища – Козак Максим, який виборов І місце, ІІ місце посів - учень Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців Стрижеус Денис, ІІІ місце – поділили учні Лимарь В’ячеслав (Центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів № 1) та Олійник В’ячеслав (Дніпропетровський навчально-виробничий центр з підготовки та перепідготовки робітників машинобудівної галузі та зв'язку)