Профтехосвіта Криворіжжя – назустріч 65 – річчю великої Перемоги.

 

Весна, молодість, пісня…

За давньою традицією щорічно в професійно-технічних навчальних закладах Дніпропетровщини, починаючи з лютого і аж до травня, відбуваються огляди-конкурси колективів художньої самодіяльності учнівської молоді  та педагогічних колективів. Ось і цього року огляд-конкурс проходив під гаслом «Фестивальний дивограй профтехосвіти»! Мета його: формування морально-духовної, життєво-компетентної, гармонічної особистості учнів і педпрацівників ПТО, подальшого розвитку і примноження надбань національної культури, залучення учнівської молоді і педагогічних колективів до участі в гуртках художньої самодіяльності, організація змістовного дозвілля. Програми були представлені в номінаціях: сучасна та народна хореографія, вокальне мистецтво, художнє слово та ін.

У фестивалі взяли участь всі 14 професійно-технічні навчальні заклади міста. Завершився огляд підсумковим концертом в одному з кращих палаців культури міста – ПК ім. Артема. Окремий блок цього концерту був присвячений 65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Кращі колективи художньої самодіяльності ПТНЗ були нагороджені дипломами, грамотами, пам’ятними статуетками.

Призові місця зайняли: КПГМЛ – Гран-прі (дир. Касьян В.А.), I-місце – КНВЦ (дир. Легун В.Т.) і КЦПОММ (дир. Горб Г.Г.); ІІ-місце – КПБЛ (дир. Сєнін А.Б.) і КПГТЛ (дир. Сиротюк В.Г.); ІІІ – МЦППВ (дир. Балакін В.Г.), КЦПОРКТРС (дир. Васильєва В.О.), КЦППРКБГ (дир. Яременко В.М.), КЦПО (дир. Топорець П.В.).

Кращі з кращих будуть представляти профтехосвіту Криворіжжя на обласному святі Дивограю в травні. 

 

 

 

 

Музикально-хореографічна композиція МЦППВ «На зустріч 65-річчю великої Перемоги»

 

 

 

 

 

Театр мод КНВЦ

 

Народні візерунки

 

 

Н.Зозуля ,

директор Криворізького міського методичного центру ПТО