Підсумки Всеукраїнського конкурсу серед учнів ПТНЗ

 з професії «Закрійник»

12-14 квітня 2010 року на базі  Центру професійно-технічної освіти № 1 м. Івано-Франківська відбувся Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Закрійник». У конкурсі прийняли участь 24 представники 24 областей України,  в тому числі учениця Вищого професійного училища № 55 м. Дніпропетровська Захарченко Олена. 

Конкурс складався з двох турів: практичний і теоретичний. Практичний тур включив в себе побудову конструкції та підготовка до проведення першої примірки жіночої блузи на конкретну фігуру. Виконання практичних завдань проходило у швейних майстернях навчального закладу , які укомплектовані сучасним швейним обладнанням, спеціальними робочими місцями для виконання ручних операцій.  Теоретичний тур включав виконання тестових завдань та вимагав від учасників знань спецтехнології та володіння  персональним комп’ютером.

За підсумками даних змагань  Захарченко Олена набрала 214 балів (максимальна кількість – 260 балів). На урочистому закритті конкурсу  Захарченко О. була нагороджена Дипломом ІІІ ступеня за  зайняте призове місце. Згідно з Указом Президента України переможці Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів ПТНЗ мають право на одержання протягом року стипендії Президента.

 

Захарченко Олена виконує практичне завдання конкурсу

 

М.Корнієнко,

заступник директора НМЦ ПТО