Зустріч з новопризначеними майстрами

виробничого навчання ПТНЗ

 

Згідно з пріоритетними напрямами діяльності ПТНЗ, проголошеними Міністерством освіти і науки України, та з метою покращення якості професійної підготовки педагогічних працівників, надання допомоги у формуванні вмінь та навичок методики здійснення  виробничого навчання, ознайомлення з можливостями надання  практичної допомоги методистами НМЦ ПТО 26 березня 2010 року на базі Дніпропетровського центру профтехосвіти з поліграфії та інформаційних технологій проведено зустріч керівників Головного управління освіти і науки та обласної методичної служби з новопризначеними майстрами виробничого навчання ПТНЗ області.

Перед молодими спеціалістами виступив директор НМЦ ПТО В.М.Василиненко, який розповів про особливості розвитку профтехосвіти на сучасному етапі та вимоги до сучасного педагога ПТО.

Методисти НМЦ ПТО Набоков М.Ф., Безценна Т.М., Лукаш О.М., які ведуть професійну підготовку, презентували свої  напрямки діяльності, а також зміст  скриньки педагогічної майстерності (банку даних) обласної методичної служби з досвіду роботи кращих педагогів області. Дана інформація є необхідною та корисною     майстрам виробничого навчання у своїй навчально-виховній роботі.

Досвідчений майстер виробничого навчання Дніпропетровського навчально-виробничого центру № 2 Гуріна Т.К. познайомила слухачів з власним досвідом роботи, надала прикладні поради щодо успішної діяльності майстра-початківця.

З презентацією Дніпропетровського індустріально-педагогічного технікуму виступив директор Петров В.З., який привітав випускників технікуму серед слухачів,   відзначив плідну співпрацю технікуму,НМЦ ПТО та навчальних закладів області.

Методист НМЦ ПТО Головченко С.В. провела анкетування молодих спеціалістів з метою визначення подальших форм роботи, вирішення визначених проблем з боку обласної методичної служби.

В кінці зустрічі учасники ознайомилися з діяльністю інформаційно-аналітичного центру та напрямками роботи кожного методиста НМЦ ПТО.

На зустрічі майстри-початківці отримали буклет «Маршрути методичної допомоги, передового педагогічного досвіду»,  диск з наступними матеріалами: збірник методичних рекомендацій «майстру-початківцю», скринька педагогічної майстерності для педагогічних колективів ПТНЗ.

Робота з молодими спеціалістами ПТНЗ визначена як один із головних  напрямків діяльності НМЦ ПТО.

 

 

 

 

Л.Олійник,

методист НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області