15.12.2009р. на базі ВПУ № 17 м. Дніпропетровська проводився семінар-практикум старших майстрів за темою «Організація виробничого навчання в майстернях (навчальних дільницях, на виробництві)».

      Основна мета семінару: реалізація основних пріоритетних напрямків роботи ПТО області щодо створення системи забезпечення якості професійно-технічної освіти, запровадження державних стандартів.

     В ході семінару розглянуті питання: зміст структурних елементів виробничого навчання в майстернях (навчальних дільницях, на виробництві) та вимоги до них, розробка інструкцій з охорони праці під час виконання учнями навчально-виробничих завдань в майстернях (навчальних дільницях, на виробництві).

        Директор ВПУ №17 Терентьєв М.В. презентував нові підходи в організації навчально-виробничого процесу у навчальному закладі.

       Під час роботи семінару проведені відкриті уроки виробничого навчання за 5 професіями: «Оператор верстатів з програмним керуванням», «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «Слюсар-ремонтник,  слюсар з ремонту автомобілів», «Кухар, кондитер», на яких використовувалися інноваційні методики, застосовувалися комп’ютерні технології, демонструвалися навчальні слайди або фільми. Показовим є те, що уроки за професіями «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «Кухар, кондитер» проводили молоді спеціалісти.