"Фестивальний дивограй профтехосвіти"

Профтехосвіта Дніпропетровщини багато років поспіль проводить щорічний фестиваль художньої самодіяльності серед талановитої молоді та педпрацівників професійно-технічних навчальних закладів.

29 травня  цього року в Палаці студентів Палаці культури студентів ім. Ю. Гагаріна   Дніпропетровського   національного університету імені Олеся Гончара відбулося підбиття підсумків 53-го фестивалю художньої самодіяльності серед професійно-технічних навчальних закладів „Фестивальний дивограй профтехосвіти”, який пройшов під гаслом  «Профтехосвіта стверджує високий імідж свій, реалізуючи розмай юнацьких мрій».

Фестиваль пройшов за 8 номінаціями: „Дзвінкі голоси”, „Поетичний розмай”, „Володарі сміху”, „Володарі народознавства”, „На крилах танцю”, „Кращий ведучий”, „Мелодії душі”, „Пісенний дивограй”. Біля 3 тисяч талановитих учнів та педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів області взяли у цьому участь.

 Переможцями було визнано 25 колективів та виконавців, учасників   заключного гала-концерту.

У холі Палацу були виставлені творчі роботи учнів: картини та малюнки, вишиванки та витинанки, вироби з металу і деревини, з каміння та мушлі, із солоного тіста та свіжих овочів, плетіння з бісеру, мережива та макраме, демонстрація одягу  українського стилю та сучасних зачісок.

Виставку і гала-концерт відвідали голова обласної ради Юрій Вілкул,  начальник головного управління освіти і науки облдержадміністрації Віктор Сиченко, депутат обласної ради Антон Демура. Вони висловили своє захоплення майстерністю учнів та педпрацівників, які в період економічних проблем створюють дивовижні, високохудожні твори та вражають своїми талантами.  Пролунала подяка всім учасникам гала-концерту за радість свята.   

Переможцям обласного фестивалю художньої самодіяльності серед професійно-технічних навчальних закладів „Фестивальний дивограй профтехосвіти були вручені дипломи та цінні подарунки.

 

 

Головченко С.В.,

методист НМЦ ПТО