14 травня 2009року
у Дніпропетровському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів туристичного сервісу відбулось відкриття учнівського клубу «Європейський орієнтир» в рамках відзначення
Днів Європи в Україні

 

 

 

Захід, який відвідали 22 викладачі ПТНЗ області, було проведено викладачем суспільних дисциплін Міщук Оленю Володимирівною за організаційною участю методиста Навчально-методичного центру ПТО Мухи Наталії Олексіївни, та підтримки представника управління зовнішніх відносин облдержадміністрації Сироти М.І. і спеціаліста Центра європейської інформації Дніпропетровської області Гордійчук Н.П.

 

 

Головною метою цього заходу стала презентація напрямків роботи регіонального учнівського клубу „Європейський Орієнтир”, а саме: інформування учнів, батьків про ЄС, інтеграційні процеси в Україні, спілкування із своїми однолітками за кордоном, пропагування  європейських цінностей, встановлення  партнерських стосунків із європейськими неурядовими організаціями, обмін досвідом та інформацією в регіоні. Учнівський клуб показав свою роботу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перші кроки діяльності клубу.

Головною метою цього заходу на кафедрі туристичного напрямку стало створення привабливого туристичного іміджу країн Європи, у форматі презентації „Європа в рюкзаку”. Відбулися  виступи учнів по історії розвитку Європейського Союзу та окремих країнах. Тематичні промови стосувалися широкої тематики популярних туристичних маршрутів.

Кафедра екологічного напрямку (флористи, квітникарі, декоратори вітрин) презентувала розповідь про геральдику деяких країн Євросоюзу, яка супроводжувалась викладачем  майстер-класу по виконанню вітражної техніки на склі.

Кафедра ресторанного сервісу презентувала національні солодкі страви країн ЄС, які потім дегустували гості, обслуговування за
брейк – кавою здійснювали
учні офіціанти і бармени.

 

 

Кафедра побуту та легкої промисловості на майбутнє визначила за мету опрацювати національні костюми і зачіски країн ЄС і оформити їх на ляльках - манекенах.

Присутні  взяли участь в інтерактивній грі  «Відгадай країну». Кожен присутній отримав максимум інформації щодо роботи регіонального клубу і  запрошення до співпраці. Учні клубу отримали від  спеціалістів управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації літературу про Є С та співпрацю з Україною.